Hizmetlerimiz

İzmir Halı Yıkama

Gaziemir Halı Yıkama Firmamız İzmir halı yıkama taleplerinizde sizlere bir telefon kadar yakınız. Halı yıkama servislerimiz İzmir'in her bölgesine ulaşmakta ve halılarınızı adresinizden ücretsiz teslim almakta ve yıkama işleminden sonra geri bırakmaktadır.

Uzun yıllardır İzmir halı yıkama sektöründe hizmetler sunan işletmemiz profesyonel yıkama ekipmanları ile halılarınıza eşsiz bir temizlik işlemi uygulamaktadır. İşinde uzman ekibimiz ile sistematik bir çalışma sürdürüyoruz. Halılarınız yıkandıktan sonra gerekli leke kontrolleri yapılmakta ve olası zorlu lekelere karşı uygulamalarda bulunulmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Halı koltuk ve yerinde yıkama. Battaniye Yorgan Yıkama

İzmir Yerinde Halı Yıkama

Evlerimizin en özel eşyalarından bir tanesi olan halılar zaman içerisinde çok fazla kirleniyor ve birçoklarımız günlük temizlik yapmasına rağmen bu kirlere kolay kolay ulaşamıyor çünkü halılar farklı tipteki ürünlerdir ve kiri en dibe hapsederek saklayan ürünlerdir bu yüzden temizlik işlemleri de bir hayli zordur. İzmir halı yıkama bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve ürünlerinizi evlerinizden alarak teknolojik aletler aracılığı ile detaylı bir şekilde temizliyor. Halı yıkama sektörünün en özel adreslerinden bir tanesi olan firmamız güler yüzlü ve kaliteli hizmeti ile sizlerin huzuruna çıkıyor. Halılarınızın modeline göre yıkama işlemleri farklılık gösteriyor ve en hassas ürünler için bile bir yıkama programımız olduğunu da hatırlatmak istiyoruz.

İzmir Halı koltuk ve yerinde yıkama

İzmir Koltuk Yıkama

Evimizde en çok kullandığımız eşyalardan biri olan koltuklar zamanla kirlenmektedir. Firmamız İzmir koltuk yıkama hizmetleri sunmaktadır. İşinde uzman personellerimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile koltuklarınızı ilk günkü renklerine kavuşturuyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sunmaktayız.İzmir halı koltuk ve yerinde yıkama hizmetimizle Sizlere memnun kalacağınız en iyi hizmeti sunmak ve dinamik kadromuz ile yanınızda olmak bizleri mutlu etmektedir. İzmir koltuk yıkama hizmeti almak istediğinizde bizleri arayabilir ve randevu alabilirsiniz. Koltuk yıkama ekibimiz dilediğiniz tarih ve saatte evinizde yada ofisinizde hazır bulunacaklardır.Halı Koltuk ve Yerinde Yıkama Servislerimiz Lütfen arayınız.Battaniye Yorgan Yıkama İzmir, izmir-hali-ve-koltuk-yikama-fiyatlari, İzmir Hali Yıkama Fabrikalari


Çınar Halı ve Koltuk Yıkama Makinalarımız